2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Pomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kaliska
Dodane 07 maja 2024

Projektant AutoCad

Lokalizacja

Kaliska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą produkującą domy mobilne o konstrukcji drewnianej – szkieletowej. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu.

Siedziba naszej firmy mieści się w Kaliskach k. Zblewa.

Poszukujemy osobę do projektowania konstrukcji i instalacji w domkach Tiny House.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie konstrukcji w systemie szkieletowym

  • znajomość programu AutoCad lub ZwCad

  • dbałość o szczegóły w wykonywaniu swojej pracy

  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego

  • współpraca z handlowcami i brygadzistami

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży drzewnej

  • znajomość obsługi komputera i programów projektowych

  • dyspozycyjność

  • duża motywacja do podjęcia pracy

  • rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę na miejscu

  • praca w systemie jednozmianowy od poniedziałku do piątku

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza

  • premia

  • ubezpieczenie

Wykształcenie:

  • min. średnie

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny. To ogłoszenie jest kierowane do osób w miejscowościach: Stara Kiszewa, Kościerzyna, Starogard Gdański, Zblewo, Kaliska, Lubichowo.

Lokalizacja

Kaliska,

Pomorskie

Pomorskie, Kaliska
ID: 916679589