2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podlaskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Fasty
Dodane 01 maja 2024

Programista / technolog maszyn CNC

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Fasty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma R&S Święcińscy. Produkujemy form wtryskowe, wykrojniki i narzędzia. Aktualnie poszukujemy zainteresowanych pracą na stanowisku:

Programista / technolog (Miejsce pracy: Fasty, ul. Skrajna 4)

Masz umiejętności zarządzania zespołem i chcesz pracować z profesjonalistami ?

Kandydatowi po zatrudnieniu oferujemy:

- Umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + część zmienna)

- Praca w systemie jednozmianowym 7-15,

- Dobre warunki pracy (nowy park maszynowy, niezbędne narzędzia pracy, dobrze wyposażona strefa socjalna dla pracowników)

- Możliwość rozwoju (szkolenia finansowane przez pracodawcę)

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

- Umiejętność odczytywania rysunku technicznego

- Znajomość pisania programów na frezarki CNC

- Znajomość programu CAD, CAM (mile widziana znajomość programu NX)

- Umiejętność doboru odpowiednich narzędzi do obróbki

- Chęć do nauki i rozwoju

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata

- Znajomość obsługi frezarek CNC

- Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Zakres obowiązków po zatrudnieniu:

- Pisanie programów na maszyny CNC

- Odpowiedzialność za stan magazynowy narzędzi

- Codzienne planowanie prac dla operatorów

- Zarządzanie zespołem

- Dbałość o jakość wykonywanych prac

KONTAKT:

69*******37 (8:00 – 18:00)

Lokalizacja

Fasty,

Podlaskie

Podlaskie, Fasty
ID: 740428128