2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Programista
  5. Programista - Dolnośląskie
  6. Programista - Wrocław
  7. Programista - Stare Miasto
Dodane 10 maja 2024

Programista PHP/CSL/HTML

Wynagrodzenie

120 - 150 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Poszukujemy do naszego zespołu programisty. Do utrzymania i rozwoju aplikacji niezbędny jest minimum 2 letnie doświadczenie w posługiwaniu się na następującymi technologami:

  • HTML, CSS (poziom: zaawansowany)

  • PHP 7/8, Laravel (poziom: średnio-zaawansowany)

  • Javascript, VUE2/3 (poziom: średnio-zaawansowany)

  • system Debian (poziom: podstawowy)

  • system kontroli wersji GIT (poziom: podstawowy)

  • Jenkins (poziom: podstawowy)

  • webpack, nodeJS (poziom: podstawowy)

  • OpenLiteSpeed, Let's Encrypt (poziom: podstawowy)

Obowiązki:

- Programowanie w PHP,

- realizacja zadań określonych w projekcie,

- prowadzenie dokumentacji realizowanych prac,

- przestrzeganie obowiązujących wytycznych projektowych,

- analiza istniejącego kodu,

- szacowanie pracochłonności zleconych zadań.

Oferujemy :

- Możliwość twórczej pracy przy dużych i ciekawych projektach;

- możliwość realizacji własnych pomysłów w zakresie celów firmy,

- atrakcyjne wynagrodzenie - proporcjonalne do stanu wiedzy.

-elastyczne godziny pracy, które dostosujesz do swojego trybu życia

-dowolną formę zatrudnienia, która Ci najbardziej odpowiada.

Praca na około 40h w miesiącu.

Zainteresowany?

Składaj aplikację! Dołącz do nas i wspólnie twórzmy niezwykłe projekty!

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 859148612