2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Wólka Radzymińska
Dodane 13 maja 2024

Programista lasera i wykrawarki , Technolog laser wykrawarka

Lokalizacja

Wólka Radzymińska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Aqua-tech zajmująca się produkcją części do maszyn poszukuje osób do wsparcia działu produkcji na stanowisko: Programista lasera i wykrawarki

Miejsce pracy: Wólka Radzymińska

Opis stanowiska:

  • realizacja samodzielnych programów

  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D

  • nadzór nad procesem wytwarzania produktów, oraz wdrażania produktów prototypowych

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających produkcję i montaż

  • współpraca z pozostałymi wydziałami w dziedzinie doradztwa technicznego

  • koordynowanie prac operatorów maszyn

Wymagania:

  • obsługa programów BySoft Bystronic, TruTops Punch, SolidWorks, AutoCad, Microsoft Office,

  • umiejętność obsługi prostych narzędzi pomiarowych (miarka, suwmiarka, kątomierz),

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum rok,

  • wykształcenia średnie lub wyższe kierunkowe,

  • samodzielność oraz kreatywność, dobra organizacja pracy własnej, a także zaangażowanie w pracę zespołu,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • wynagrodzenie zależne od umiejętności kandydata

  • miłą atmosferę pracy

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wólka Radzymińska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wólka Radzymińska
ID: 884635213