2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Rybnik
Dodane 07 maja 2024

Produkcja stalowych ogrodzeń, balustrad, wiat.

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracowników do produkcji przęseł ogrodzeniowych, wypełnień balustrad, obróbek blacharskich.

Od kandydatów wymagamy głównie chęci do pracy, precyzji, odpowiedzialności i umiejętności pracy w zespole.

Mile widziane jest także prawo jazdy kat. B.

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, wszystkiego Cię nauczymy :)

Obowiązki pracy:

  • cięcie oraz gięcie arkuszy blachy

  • składanie przęseł

  • rozładunki materiału (arkusze blachy)

  • szlifowanie ocynkowanej stali

Jako firma oferujemy:

  • stabilną pracę

  • zadowalające wynagrodzenie, adekwatne do zaangażowania

  • pracę w dobrych warunkach

Siedziba firmy znajduje się w Rybniku, przy jednej z głównych dróg. Najbliższy przystanek graniczy z miejscem pracy, więc dojazd jest wygodny dla każdego.

Zainteresowanych proszę o kontakt przez olx :)

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 916621715