2. Praca
  3. Produkcja
  4. Kontrola jakości
  5. Kontrola jakości - Dolnośląskie
  6. Kontrola jakości - Głogów
Dodane 30 maja 2024

Produkcja Kontroler Jakości

Wynagrodzenie

8 500 - 9 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

E-TOWERS FAMABA S.A.  jest polską firmą należącą do międzynarodowej grupy kapitałowej E-CRANE. Głównymi produktami firmy są maszty wież wiatrowych oraz dźwigi przeładunkowe złomu i materiałów sypkich.

poszukujemy osoby na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

miejsce pracy: Głogów

NAJWAŻNIEJSZE ZADANIA:

· kontrola jakości bieżącej produkcji

· wykonywanie badań NDT

· kontrola prac antykorozyjnych

· sporządzanie raportów kontroli jakościowej

NASZE OCZEKIWANIA:

· wykształcenie: średnie

· mile widziane doświadczenie w zawodzie kontroler jakości min. 1 rok

· umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pomiarowych

· certyfikat badań wizualnych VT2, MT2,

· mile widziany certyfikat UT2

· dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień spawalnictwa

· dobra znajomość pakietu MS Office i praca z komputerem

· gotowość na podwyższanie swoich kwalifikacji

OFERUJEMY:

·  stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·  gwarancję rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy

·  doskonałe warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

·  bogaty pakiet benefitów pracowniczych

·  niezbędne narzędzia pracy

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 918688310