2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Bełchatów
Dodane 23 maja 2024

Produkcja czekoladek - Bełchatów

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje chętnych osób do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN

Miejscowość: Bełchatów

Zakład specjalizuje się w produkcji wyrobów czekoladowych i czekoladopodobnych.

Wymagania:

  • badania lekarskie, badania epidemiologiczne

  • nie wymagamy doświadczenia

Zakres obowiązków:

  • prawidłowa i bezpieczna obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • kontrola bieżąca i końcowa wytworzonego produktu zgodnie ze specyfikacją

  • przestrzeganie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku

  • rozwiązywanie bieżących problemów w celu realizacji procesu produkcyjnego

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • stawka: 28.80 zł/h

  • system pracy: 3-2 zmiany (zmiany 8h lub 12h w zależności od zapotrzebowania)

  • dni pracy: pon-pt

  • możliwość nadgodzin (zależne od zapotrzebowania produkcji)

  • możliwość pracy w weekendy (zależne od zapotrzebowania produkcji)

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 863378697