2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Leszno
Dodane Dzisiaj o 10:45

Product manager branża metalowa

Lokalizacja

Leszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Astromet Sp. z o.o. producent wyrobów ze stali czarnych, nierdzewnych, aluminium i tworzyw, specjalizujący się w cięciu laserowym,  plazmowym i tlenowym, gięciu rur i blach, spawaniu, frezowaniu, toczeniu i szlifowaniu, którego wyroby znajdują zastosowanie w kolejnictwie, transporcie, rolnictwie, przemyśle i domu, zatrudni na stanowisko:

PRODUCT MANAGER

Opis stanowiska:

  • sporządzanie kalkulacji wyrobów

  • prowadzenie konsultacji technicznych z klientami w zakresie projektowania i wdrożeń nowych projektów

  • samodzielne opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej procesów

  • projektowanie narzędzi

  • bieżąca współpraca z działem technicznym i produkcji na etapie wdrażania i modyfikacji projektów

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach zadań związanych z realizacją projektu

  • dbanie terminowość i rentowność projektów

  • zarządzanie projektem na każdym etapie jego realizacji

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • prezentowanie oferty firmy potencjalnym kontrahentom

Opis wymagań:

  • umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji z klientami

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość produkcji i obróbki wyrobów metalowych

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • znajomość programów do modelowania (mile widziana znajomość obsługi Solid Works)

  • sumienność w realizacji zadań

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • umiejętność komunikacji

Nasza oferta:

  • możliwość realizacji ciekawych projektów

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i umiejętnościom

  • pakiet ubezpieczeń zdrowotnych i na życie

  • pakiet świadczeń socjalnych

Lokalizacja

Leszno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Leszno
ID: 917960604