2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
Dodane 29 kwietnia 2024

Prawnik. Radca Prawny w Warszawie

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma Kogart poszukuje doświadczonego prawnika

Wymagania:

  • samodzielność, punktualność, komunikatywność i skrupulatność w pracy

  • skrupulatność, dokładność, terminowość i umiejętność organizacji pracy własnej.

  • wykształcenie prawnicze i dobra znajomość prawa polskiego

  • doświadczenie w obszarze prawa korporacyjnego lub prawa pracy

  • doświadczenie zawodowe (np. praca/staż w kancelariach prawnych, sądach, prokuraturach).

  • praktyczna znajomość prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego i prawa pracy.

  • doświadczenie w administracji, sporządzaniu umów i pism procesowych, uzyskiwaniu koncesji i zezwoleń.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych i umów.

  • obsługa korporacyjna spółek.

  • przygotowywanie projektów procedur, wdrażanie procedur

  • wspieranie klientów w legalizacji zatrudnienia.

  • udział w procesach restrukturyzacyjnych, M&A.

  • Merytoryczne wsparcie zespołu podatkowego w związku z prowadzonymi projektami.

  • kontakty z organami państwowymi, sądami.

  • stały monitoring i analiza zmian w przepisach prawa.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę na stałe

  • prywatną opiekę medyczną,

  • narzędzia do pracy.

  • kawa / herbata

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 915249922