2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Toruń
Dodane 18 maja 2024

Pralnia zatrudni kierowcę - obszar działania Toruń i okolice

Wynagrodzenie

3 700 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Przemysłowa pralnia wodna, świadcząca usługi dla hoteli i restauracji, zatrudni pracownika na stanowisko kierowcy oraz do obsługi maszyn i urządzeń pralniczych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu i przesłania CV przez OLX

Zakres obowiązków:

  • transportowanie bielizny hotelowej z i do pralni na terenie Torunia i okolic,

  • współpraca z hotelami i restauracjami,

  • reprezentowanie firmy wśród klientów,

  • obsługa maszyn piorących i suszących,

  • wykonywanie drobnych napraw,

Czego oczekujemy:

  • gotowości do długoletniej współpracy,

  • samodzielności i zaangażowania w pracę,

  • pozytywnego nastawienia do pracy w zespole,

  • tworzenia miłej atmosfery w zespole,

  • staranności i skrupulatności,

  • nienagannej prezencji.

Warunki pracy:

  • miejsce pracy: Toruń, ul. Stanisława Szymańskiego 1B,

  • okres próbny na umowie zlecenie, następnie możliwość przejścia na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premia.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 684478001