2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Mokotów
Dodane 28 maja 2024

Praktyki w dziale Księgowości - Bezpłatne

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 20 000 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 400 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 600 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Aktualnie szukamy studentów na bezpłatne praktyki w dziale księgowości.

Jesteś studentem, który potrzebuje zaliczyć praktyki w obszarach ekonomii/finansów itp.?Nasz dział księgowości jest gotowy, aby przyjąć cię pod swoje skrzydła!

Nie wymagamy doświadczenia w branży wystarczy, że chcesz się uczyć!

Oferujemy:

  • Bezpłatny staż umożliwiający zdobycie praktycznego doświadczenia i dużej dawki wiedzy merytorycznej

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku zajęć na studiach

  • Wsparcie w wykonywanych obowiązkach

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Otwartość na inicjatywę, kreowanie nowych pomysłów i możliwości

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w bieżących obowiązkach działu księgowości

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Prowadzenie rozliczeń oraz zestawień

  • Wykonywanie podstawowych czynności księgowych po przeszkoleniu

  • Zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania działu księgowego

Nasze oczekiwania:

  • Status studenta (mile widziane kierunki: Finanse, Księgowość, Rachunkowość)

  • Dostępność min. 20 godzin tygodniowo, w okresie lipiec-wrzesień

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania

  • Sumienność, dokładność i umiejętne zarządzanie swoim czasem

Proces rekrutacji- jak wygląda? Składa się z dwóch prostych etapów:

1. Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem.

2. Spotkanie z osobą reprezentującą dział Księgowości, gdzie dowiesz się o wszelkich szczegółów dotyczących praktyk.

Jeśli uważasz, że to właśnie ciebie szukamy, nie zwlekaj! Aplikuj i dołącz do naszego Teamu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 918204782