2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Mielec
Rekrutacja
Dodane 23 maja 2024

Praktyki / Staż w dziale HR

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Praktykant/ka w Dziale HR

Miejsce pracy: Mielec

Oferujemy:

  • Płatny staż

  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

  • Zdobycie praktycznej wiedzy z obszaru kadr i płac

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie, będącej liderem w swojej branży

Główne obowiązki:

  • Wsparcie zespołu HR w realizacji zadań kadrowo-płacowych

  • Wykonywanie zadań administracyjnych

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych

  • Aktualizacja bazy szkoleniowej

  • Archiwizacja dokumentacji

Oczekiwania:

  • Mile widziany student kierunków społecznych / ekonomicznych

  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 917184583