2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Warszawa
  7. Szkolnictwo - Praga-Południe
Dodane 14 maja 2024

Psycholog/psychoterapeuta/ terapeuta oraz studenci psychologii - NGO

Wynagrodzenie

25 - 125 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Wymagania (Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta uzależnień):

– ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia lub szkoła psychoterapii lub studium psychoterapii uzależnień, oraz osoby będące w trakcie szkolenia,

Obowiązki:

– prowadzenie indywidualnych konsultacji online z młodymi dorosłymi lub osobami dorosłymi,

– opracowywanie diagnoz i współtworzenie ścieżek terapii dla klientów,

– współpraca z zespołem.

Wymagania (Opiekun Terapii):

-status studenta na kierunku: psychologia czwartego lub piątego roku,

Obowiązki:

– prowadzenie indywidualnych konsultacji online z potencjalnymi klientami mające na celu uzyskanie informacji o tym, jakie formy pomocy dostępne są dla klientów Fundacji, pomoc w wyborze psychologa lub terapeuty, odpowiedzi na pytania organizacyjne.

– współtworzenie ścieżek terapii dla klientów,

Wymagania (Stażysta, Praktykant):

-status studenta na kierunku: psychologia, resocjalizacja, pedagogika.

Obowiązki:

– prowadzenie strony internetowej, FB, Instagram, YouTube z zakresu psychoedukacji,

Oferujemy:

– rozliczenie godzinowe za przeprowadzoną konsultację w systemie 50/50,

– regularną superwizję, szkolenia i kursy dla członków zespołu,

– pracę w zespole specjalistów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 910753994