2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Pozostałe w Finanse i księgowość
  5. Pozostałe w Finanse i księgowość - Wielkopolskie
  6. Pozostałe w Finanse i księgowość - Poznań
  7. Pozostałe w Finanse i księgowość - Stare Miasto
Dodane 28 maja 2024

Praktykant w Dziale Audytu i Doradztwa Gospodarczego

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Grupa BT&A od ponad 13 lat świadczy kompleksowe usługi w zakresie rewizji finansowej, doradztwa finansowego, podatkowego, a także usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. BT&A tworzy zgrany, nastawiony na sukces klientów zespół profesjonalistów z doświadczeniem i wszechstronnymi umiejętnościami, aby ten sukces osiągnąć.

Jeśli chcesz pracować ze specjalistami z branży ekonomii, finansów i podatków, jeśli chcesz inwestować we własny rozwój oraz mieć wpływ na przyszłość firmy, przy jednoczesnym realizowaniu swoich pasji to właśnie na Ciebie czekamy.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku praktykanta będzie odpowiedzialna za pomoc i wspieranie pozostałych członków zespołu audytowego w pracach z zakresu rewizji finansowej, w tym badaniach i przeglądach sprawozdań finansowych naszych klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

• podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości,

• zdolności analitycznego myślenia,

• bycia na 4 lub 5 roku studiów o profilu ekonomicznym - preferowany kierunek audyt, rachunkowość i finanse,

• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientem mail, telefon),

• umiejętności i chęci pracy w zespole,

• chęci poszerzania wiedzy,

• znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

• kultury osobistej i zaangażowania.

W zamian otrzymasz:

• płatne praktyki,

• pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

• możliwość zatrudnienia po zakończeniu praktyk,

• elastyczne godziny pracy, dostosowane do zajęć na uczelni,

• możliwość częściowej pracy zdalnej,

• różnorodność szkoleń dla pracowników,

• dodatkowe świadczenia pozapłacowe,

• niezbędne narzędzia pracy,

• wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów,

• w przypadku późniejszego zatrudnienia - pomoc i refinansowanie szkoleń i egzaminów na ścieżce uzyskania kwalifikacji biegłego rewidenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres e-mail.

Do przesłanych dokumentów należy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 810316715