2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Świętokrzyskie
  6. Administracja, prace biurowe - Starachowice
Roksana Bidzińska
Dodane 30 maja 2024

Praktykant Randstad

Lokalizacja

Starachowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymagane

Zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w międzynarodowej firmie w branży HR? lubisz kontakt z ludźmi, a na praktykach kawę chcesz parzyć jedynie dla siebie?Super - dołącz do Starachowickiego zespołu Randstad na 3 miesięczne bezpłatne praktyki i poznaj procesy rekrutacji od A do Z!

oferujemy

  • elastyczny grafik od poniedziałku do piątku - praktyki to wymiar 20godz/tydzień, pomiędzy 8 a 16
  • narzędzia potrzebne do pracy (laptop, telefon służbowy) przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu rekrutacji, prawa pracy, etykiety biznesowej
  • podstawy obsługi programów SAP i ATS
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży HR
  • współpracę z miłym i otwartym zespołem

zadania

  • kontakt z kandydatami i przedstawienie ofert pracy
  • samodzielne prowadzenie rozmów rekrutacyjnych
  • aktywny screening i search istniejącej bazy danych
  • pozyskiwanie nowych kandydatów pod otwarte projekty
  • podstawowa administracja kadrowa
  • wsparcie w obsłudze pracy biura

oczekujemy

  • miłych, energicznych i otwartych osób
  • chęci do nauki
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki, pilności i sumienności
  • osób które czują sie dobrze w pracy zespołowej
  • dyspozycyjności min 20h/tygodniowo

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 918628122