2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Podgórze
Grupa ERBUD
Dodane 30 maja 2024

Praktykant na budowie

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ERBUD S.A.

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce.

Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zadań administracyjnych na budowie

  • Udział w bieżącej pracy inżynierów budowy

  • Zapoznawanie się z dokumentacją budowlaną,

  • Przygotowywanie zestawień oraz harmonogramów,

Nasze wymagania

  • Jeśli jesteś studentem III / IV roku studiów inżynierskich lub studentem studiów magisterskich, o kierunku budownictwo lub inżynieria środowiska,

  • Chciałbyś zrealizować u nas obowiązkowe praktyki zawodowe, a następnie związać się współpracą z firmą,

  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną oraz chętną do nauki.

  • APLIKUJ DO NAS!

To oferujemy

  • Oferowane warunki:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia pod okiem Kierownika Budowy,

  • Możliwość zapoznania się ze wznoszonymi obiektami oraz zdobycia niezbędnego doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy z firmą Erbud.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 918614318