2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Brwinów
Rekrutacja
Dodane 17 maja 2024

Pracuj w magazynie i zarabiaj do 8000 zł brutto!

Wynagrodzenie

5 300 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brwinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma GTV Poland to jeden z Europejskich Liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED.

Poszukujemy osób z otwartą głową, kreatywnych, zaangażowanych, które potrafią funkcjonować w międzynarodowym środowisku i chcą rozwijać swoje skrzydła w gronie najlepszych specjalistów z Polski i Europy.

Współpracę opieramy na otwartym dialogu, partnerskiej postawie i przejrzystej komunikacji.

Miejsce pracy: Moszna-Parcela k. Brwinowa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie od 5300 zł brutto + premia do 1000 zł brutto.

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14/14-22 lub 1 zmiana (22-6).

  • Premia za wydajność do 2000 zł brutto.

  • Dodatek za pracę nocną 8 zł brutto/godz.

  • Dodatek stażowy 200 zł brutto rocznie (do 600 zł brutto).

  • System poleceń pracowniczych - aż 2000 zł brutto za polecenie znajomego.

  • Możliwość wyrobienia kwalifikacji na wózki widłowe UDT.

  • Dofinansowanie Karty sportowej MultiSport lub Medicover Sport.

  • Dofinansowanie posiłków pracowniczych.

  • Ubezpieczenie na życie (Uniqa).

  • Prywatna opieka medyczna (Medicover) dla Ciebie i rodziny.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompletacja towaru z użyciem skanera magazynowego.

  • Obsługa dostaw i wysyłek w magazynie.

  • Kompletowanie i wydawanie zamówień.

  • Utrzymywanie porządku w magazynie.

  • Obsługa wózka widłowego (o ile posiadasz uprawnienia UDT).

Wymagania:

  • Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

  • Chęć do długotrwałej współpracy.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Uprawnienia na wózki widłowe.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana ofertą, aplikuj już dziś!

Może właśnie Ciebie szukamy do naszego dynamicznego zespołu!

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę z GTV Poland!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brwinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Brwinów
ID: 917305711