2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Pomorskie
  6. Sekretariat, recepcja - Sopot
  7. Sekretariat, recepcja - Centrum
Dodane 15 maja 2024

Pracuj jako RECEPCJONISTKA w renomowanym Salonie Kosmetologicznym!

Wynagrodzenie

3 300 - 4 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sopot, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracuj w renomowanym salonie Kosmetologicznym w Sopocie jako recepcjonistka!

Gabinet Kosmetologiczny Balola poszukuje na stanowisko recepcjonistki. Gwarantujemy pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Rejstracja i finalizacja wizyt klientów

  • Organizacja czasu pracy specjalistów

  • Kontakt z klientami mailowy, telefoniczny oraz social media

  • Zamówienia i wprowadzanie FV do systemu

Najchętniej widzielibyśmy na tym stanowisku osobę dobrze zorganizowaną, kontaktową, otwartą, o pogodnym usposobieniu.

Istotny dla nas jest komunikatywny język angielski.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz!

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Pomorskie

Pomorskie, Sopot, Centrum
ID: 918409450