2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Mścice
Dodane 20 maja 2024

Pracownika Magazynowy - Operator (Mścice)

Lokalizacja

Mścice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Działalność Distribev sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki m.in. takich producentów jak: Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - OPERATOR

Miejsce pracy: Mścice, ul. Południowa 4

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dostaw – przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań

  • obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych

  • kompletacja zamówień i rozkładanie towaru

  • codzienna obsługa wózka widłowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • aktualne uprawnienia UDT

  • doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)

  • przestrzeganie przepisów BHP

To oferujemy

  • umowa zlecenie

  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mścice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Mścice
ID: 916478629