2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Augustowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownika administracyjno-biurowy

Lokalizacja

Augustowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy i powiększeniem kadry poszukujemy osoby na stanowisko pracownik biurowy .

Zakres obowiązków:

     Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy.

       Zbieranie danych, raportowanie, tworzenie podsumowań oraz pism.

       Gromadzenie i przygotowywanie dokumentów na potrzeby klientów

       Współpraca z księgowością

     Sporządzanie dokumentów kadrowych

       Przygotowywanie rozliczeń wynagrodzeń, delegacji służbowych, wystawianie faktur

       Obsługa korespondencji i przesyłek

       Realizowanie zamówień niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura.

Nasze wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykonywania podobnych zadań

      Mile widziane doświadczenie z przepisów z zakresu prawa pracy i księgowości.

      Mile widziana znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word, PowerPoint).

      Biegłość w formułowaniu notatek, sprawozdań i raportów.

      Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów.

      Skrupulatność  i odpowiedzialność.

Dobra energia i pozytywne nastawienie.

     Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

       Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

       Zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

       Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

       Możliwość rozwoju zawodowego.

   Udział w szkoleniach.

   Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania w pracę

System premiowy

Lokalizacja

Augustowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Augustowo
ID: 912962821