2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Mysiadło
Dodane 28 maja 2024

Pracownik zewnętrzny na stacji paliw Orlen

Wynagrodzenie

4 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysiadło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Poszukuję pracownika podjazdu na stację paliw Orlen przy ul, Puławskiej 554 w Warszawie.

Główne zadania na stanowisku:

·       Obsługa klienta przy dystrybutorach ( pomoc przy tankowaniu)

·       komunikacja aktualnych promocji

·       dbanie o właściwą ekspozycję zewnętrzną produktów

·       dbanie o czystość i porządek na terenie stacji paliw

Oferuję:

·       podstawową stawkę godzinową 22,50zł/godzinę netto

·       atrakcyjny system premiowy

·       godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 - 19:00

·       pracę w miłej atmosferze, w zgranym, przyjaznym zespole

·       rabaty na produkty i usługi na stacjach Orlen S.A.

Oczekuję od Ciebie:

·       życzliwego i otwartego nastawienia do ludzi

·       solidnego i dokładnego wykonywania obowiązków

·       podstawowej wiedzy motoryzacyjnej

·       chęci i zapału do pracy

·       umiejętności pracy w zespole

·       aktualnych badań sanepid (jeśli nie masz - wystarczy gotowość do wyrobienia)

Mile widziane osoby w każdym wieku.

Idealna praca również dla studentów zaocznych

Serdecznie zapraszam do aplikowania!

Lokalizacja

Mysiadło,

Mazowieckie

Dokładna lokalizacja
Mazowieckie, Mysiadło
ID: 916657715