2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siemianowice Śląskie
Dodane 16 maja 2024

Pracownik zespołu odzieży roboczej i mat

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Miejsce pracy - Siemianowice Śląskie

Stanowisko - pracownik zespołu odzieży roboczej i mat

Wymagania:

-Warunek konieczny:

-umiejętność samodzielnej organizacji własnej pracy

-wysoka kultura osobista oraz komunikatywność

-umiejętność pracy w zespole

-dobrze widziana umiejętność szycia na maszynie

Opis stanowiska:

-przygotowywanie odzieży do wysyłki

-obsługa maszyn (do szycia, pralniczych)

-skanowanie i pakowanie odzieży

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Program szkoleń wewnętrznych

  • praca w systemie jednozmianowym

  • praca od poniedziałku do piątku (godziny od 6-14)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV tylko drogą mailową

CV powinno zawierać poniższą klauzulę:

"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji".

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp.z o.o.

2) Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji –na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji,

5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Siemianowice Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Siemianowice Śląskie
ID: 797287429