2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Miszewo
Dodane 13 maja 2024

Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Wynagrodzenie

6 200 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Miszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

 Obowiązki:

       Naprawa, konserwacja i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

        Analiza usterek i rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych

        Wykonywanie prac montażowych w/w urządzeń i instalacji

        Dokumentowanie przeprowadzanych prac i rozliczanie się ze zużytych materiałów   serwisowych

        Wymagania:

        Znajomość budowy, działania oraz serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

      Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Mile widziane:

         Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu

         Umiejętność lutowania twardego

         Oferujemy:

         Umowę o pracę,

         Stabilność zatrudnienia,

         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i wykonywanych obowiązków

CV prosimy przesyłać na: sekretariat (at) creon.pl

Lokalizacja

Miszewo,

Pomorskie

Pomorskie, Miszewo
ID: 781164729