2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Konstantynów Łódzki
Dodane 15 maja 2024

Pracownik warsztatowy Tommark

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Tommark, jeden z największych producentów komponentów przesłon okiennych w Polsce, poszukuje aktualnie:

Pracownika warsztatu

Opis stanowiska:

  • Produkcja przesłon okiennych (składanie rolet materiałowych, żaluzji drewnianych, żaluzji aluminiowych itp.);

  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy;

  • Realizowanie produkcji według bieżących planów produkcyjnych;

  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

  • Chęć do pracy;

  • Sumienność, rzetelność;

  • Samodzielność w działaniu i zgrana praca w zespole;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Mile widziane osoby z umiejętnością szycia na stębnówkach.

Oferujemy:

  • Przeszkolenie i przygotowanie do pracy na stanowisku;

  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Przyjazną atmosferę;

  • Przejrzyste warunki pracy;

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia;

  • Pracę w zgranym zespole .

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

W razie pytań, prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Lokalizacja

Konstantynów Łódzki,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Konstantynów Łódzki
ID: 918419440