2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 31 maja 2024

Pracownik w tartaku, Belgia wysokie zarobki!!

Wynagrodzenie

75 - 85 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

OPIS

O nas

Accent jest ekspertem numer jeden w dziedzinie rekrutacji długoterminowych pracowników kontraktowych dla firm belgijskich. Dysponujemy najbardziej rozległą siecią biur w Belgii, obejmującą 300 placówek. Każdego dnia ponad 1000 wyspecjalizowanych konsultantów pomaga znaleźć zatrudnienie ponad 18 000 osób.

Accent Foreign to nasz oddział specjalizujący się w rekrutacji pracowników zagranicznych, zarówno tych, którzy już przebywają w Belgii, jak i tych, którzy nadal przebywają w swoich krajach ojczystych, ale są zainteresowani przeprowadzką do Belgii.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie drewna pod kątem produkcji.

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie maszyn i urządzeń w tartaku.

  • Sortowanie i pakowanie gotowych wyrobów.

  • Współpraca z innymi pracownikami tartaku, aby zapewnić sprawną produkcję.

  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Dbanie o czystość i porządek w tartaku.

Wymagania pracodawcy

  • masz doświadczenie w pracy w tartaku

  • mówisz komunikatywnie po angielsku

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodnie z belgijskim systemem plac.

  • Możliwość przejścia na kontrakt stały.

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Pomoc w wszelkich formalnościach i administracji.

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

KRAZ nr 22675

Poszukujesz pracy w Belgii , ale ta oferta nie spełnia twoich oczekiwań?

Skontaktuj się z nami mailowo, lub telefonicznie.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918949535