2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Mazowieckie
  6. Wsparcie techniczne - Warszawa
  7. Wsparcie techniczne - Wola
Dodane 14 maja 2024

Pracownik w dziale IT

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Warszawie

Poszukuje Kandydata na stanowisko

Młodszy Specjalista w dziale IT

Podstawowy zakres obowiązków:

  • Obróbka materiałów Video

  • Obróbka materiałów graficznych

  • Udział przy tworzeniu nagrań audio – video na potrzeby uczelni

  • Obsługa zasobów informatycznych Uczelni

  • Bieżące wsparcie dla pracowników administracji, wykładowców i studentów w zakresie korzystania z narzędzi informatycznych Uczelni

  • Udział w projektach firmowych

  • Zarządzanie treścią platformy elearningowej Moodle

Wymagania niezbędne:

  • Podstawowa znajomość programu Sony Vegas lub odpowiednika

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

  • Praktyczna znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego

  • Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień sieciowych

  • Dobra znajomość pakietu biurowego Office

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi systemów i sprzętu do nagrań audio-video

  • Znajomość obsługi platformy Moodle

  • Znajomość dowolnego oprogramowania do tworzenia i obróbki grafiki 2D

Oferujemy:

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 836580878