2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Suchy Dwór
Dodane 16 maja 2024

Pracownik utrzymania ruchu linii produkcyjnej / złota rączka

Lokalizacja

Suchy Dwór

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

DLM SP. Z O.O.

Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU LINII PRODUKCYJNEJ / ZŁOTA RĄCZKA

Miejsce pracy: Suchy Dwór (pow. wrocławski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Konserwacja bieżąca oraz dbałość o dobry stan techniczny urządzeń

• Usuwanie awarii i usterek

• Drobne naprawy hydrauliczne, elektryczne oraz biurowe

• Udział w uruchamianiu i testowaniu rozwiązań produkcyjnych

• Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

• Współpraca w zespole oraz wspieranie współpracowników swoją wiedzą i doświadczeniem

WYMAGANIA:

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub umiejętności wpisujące się z zakres pracy

• Skrupulatność i dokładność

• Umiejętności techniczne

• Samodzielność (zakup materiałów, samodzielne organizowanie sobie pracy)

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Suchy Dwór,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Suchy Dwór
ID: 918678550