2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nieporęt
Dodane 23 maja 2024

pracownik utrzymania ruchu, umowa p oracę, benefity

Lokalizacja

Nieporęt

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STAL SERVICE Sp. z o.o.

jeden z krajowych liderów w produkcji zbrojeń i przetwórstwa stali zbrojeniowej będący liderem w branży, należący obecnie do grupy kapitałowej największego hiszpańskiego producenta stali CelsaGroup. ciągle inwestujący w nowoczesny park maszynowy, automatyzację procesów produkcji i szkolenia pracownicze, poszukuje do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

 (miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, Nieporęt)

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń

  • diagnozowanie, usuwanie awarii i usterek maszyn i urządzeń

  • naprawy, przeglądy, konserwacje, remonty maszyn i urządzeń

  • przestrzeganie procedur obowiązujących na stanowisku pracy, w szczególności w zakresie BHP

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym, elektrycznym

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • doświadczenie w konserwacji i utrzymaniu maszyn w ruchu w  zakresie: pneumatyki, hydrauliki, elektryki, mechaniki

  • dobra organizacja pracy własnej

  • dodatkowym atutem będzie:

o   posiadanie uprawnień SEP do 1 kV

o   umiejętność obsługi wózków widłowych

o   umiejętność spawania elektrycznego (książeczka spawacza)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w branży

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie Benefit Systems

  • atrakcyjne grupowe ubezpieczenie zdrowotne

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i udział w projektach korporacyjnych

  • wysokie standardy BHP

Lokalizacja

Nieporęt,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nieporęt
ID: 917192387