2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Podgórze
Dodane 15 maja 2024

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI w ekipę mobilnej /nocki / 5-8g

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

PRACA OD ZARAZ

Miejscowość pracy: Małopolska, Śląsk

Kierowca odbiera z domu, odwozi do pracy i przywozi do domu po pracy.

21:30-05:30 wykonania pracy na sklepie zgodnie z grafikiem

Jeżeli praca będzie zakończona wcześniej to ekipa wraca do domu.

(z doświadczenia czas roboty około 5-6g, zależy w jakim stanie jest sklep)

Dlatego wynagrodzenie nie jest liczone jako stawka godzinowa tylko jak za sprzątanie jednego sklepu.

Wyjazd ekipy tylko i wyłącznie z Krakowa

To oferujemy:

Stabilna praca Od poniedziałku do piątku

Uczciwe i terminowe wynagrodzenie

Twoje zadania:

Utrzymania czystości w sieciówkach sklepowych

Mycie sklepów zgodnie z planem pracy

Oczekujemy:

Wiek pracownika nie powinien przekroczyć 50+

Prawo Jazdy Kat B (miło widziane)

Badanie sanepidu

Dokładności i sumienności

Zaangażowania w powierzone obowiązki

Z czasem pracownik może stać koordynatorem ekipy.

Wynagrodzenia :

Dniówka za 1 sklep wychodzi 170zl netto.

Za miesiąc od 3500-4000netto w zaleznosci od ilosci zmian.

Koordynator/kierowca dostaje + do wynagrodzenia

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy!

Prosimy dzwonić (od 13:00 do 21:00) lub sms pod numer lub wysyłać CV

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 892536283