2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Kraków
  6. Sprzątanie - Bronowice
Dodane Dzisiaj o 08:11

Pracownik utrzymania czystości Bronowice

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

Miejscowość: Kraków (Bronowice)

To oferujemy:

  • Stabilną prace od poniedziałku do soboty

  • Pracę na dwie zmiany 6-14 / 14-22

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę

  • Po okresie próbnym -możliwość dołączenia do  pakietu medycznego, sportowego i ubezpieczenia grupowego

  • Bardzo dobrą atmosferę

Twoje zadania:

  • Zamiatanie

  • Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, sanitariatach, stołówkach itp.

Oczekujemy:

  • Chęci do podjęcia pracy na stałe

  • Dokładności i sumienności

  • Kultury osobistej

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych, jeśli uznają, że praca fizyczna  nie pogorszy ich stanu zdrowia.

Proszę przesłać CV lub sms/zadzwonić pod numer telefonu 889 058 335

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 916855312