2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Transportu Wewnętrznego z UDT- Świdnica

Wynagrodzenie

4 300 - 4 350 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 8931

Dla Naszego Klienta ze Świdnicy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Transportu Wewnętrznego

Opis stanowiska:

  • prace magazynowe,

  • obsługa wózków widłowych

  • zapewnienie ciągłości produkcji

Wymagania:

  • doświadczenie w jeździe wózkami widłowymi

  • motywacja do pracy, odpowiedzialnoś

  • wymagane czynne UDT

Oferujemy:

  • praca w renomowanej Firmie w przyjemnej atmosferze

  • umowa o pracę tymczasową

  • po okresie próbnym możliwość przejęcia przez Klienta

  • atrakcyjna stawka godzinowa 25,60 brutto

  • dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym

  • stawka nocna 40%

Zapraszam do kontaktu

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 682670373