2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Mierki
Dodane 22 maja 2024

Pracownik techniczny/złota rączka - Lago Park by Aries Mierki

Lokalizacja

Mierki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Lago Park by Aries to nowa inwestycja condo położona na styku Warmii i Mazur zaledwie 190 km od Warszawy oraz 160 km od Gdańska, w miejscowości Mierki.

Eleganckie i stylowe apartamenty powstają z myślą o inwestorach, którzy chcą korzystać bez ograniczeń z własnego, urokliwego apartamentu nad samym brzegiem jeziora oraz uzyskiwać dochody z jego podnajmu przez profesjonalnego operatora.

Apartamentowce powstają w ramach 5-gwiazdkowego luksusowego kompleksu oferującego m.in baseny, strefy SPA i Wellness, wodny plac zabaw i boiska sportowe.

To naszego obiektu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK TECHNICZNY/ZŁOTA RĄCZKA (K/M)

Twoje zadania:

  • Drobne naprawy oraz prace fizyczne.

  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami technicznymi.

  • Utrzymanie obiektu w bardzo dobrym stanie technicznym.

Twój profil:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie zawodowe o profilu technicznym.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem

Twoje korzyści:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zapewniamy wsparcie i kompleksowe szkolenie bazujące na wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu obiektami hotelarskimi.

  • Pakiet opieki medycznej po okresie próbnym.

  • Dofinansowanie do karty sportowej po okresie próbnym

  • Zniżki na produkty i usługi spółek z grupy.

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko. Link do polityki prywatności: hotelaries.pl/privacy

Lokalizacja

Mierki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mierki
ID: 917418576