2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tarnowskie Góry
Piotr
Dodane Dzisiaj o 15:19

Pracownik techniczny, monter, kierowca

Wynagrodzenie

26 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się wynajmem sprzętu plenerowego, poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER hal namiotowych i konstrukcji stalowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż sprzętu eventowego

  • montaż namiotów i hall namiotowych

  • przygotowanie logistyczne sprzętu

  • czynności pomocnicze, sprzątanie oraz przygotowanie potrzebnych części do montażu

  • dostarczanie sprzętu do klientów

WYMAGANIA:

  • umiejętności manualne

  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • wymagane prawo jazdy kat. B

  • mile widziane prawo jazdy kat. B+E

  • uczciwość

  • czystość

  • odpowiedzialność

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

  • Praca również w delegacji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie dostosowane do wymagań kandydata

  • terminowe wypłaty

  • system premiowy adekwatny do zaangażowania, terminowości i posiadanych umiejętności

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń.

  • badania, szkolenia, uprawnienia, narzędzia pracy, odzież roboczą

  • zatrudnienie dopasowane do możliwości kandydata

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 908577322