2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 30 maja 2024

Pracownik techniczny - Hotel Unicus Palace 5* Kraków

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Grupa Dobry Hotel polska firma działając w branży HORECA od 2004 roku. Specjalizujemy się w zarządzaniu obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. Zarządzamy 21 obiektami hotelowymi, Centrum Eventowym Butelkownia oraz 2 restauracjami i stale rośniemy!

Nasze obiekty zlokalizowane są w całej Polsce: Trójmieście, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Zakopanem, Jastarni, Mikołajkach.

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Unicus Palace 5*

Na stanowisko:

Pracownik techniczny

Miejsce pracy: Kraków

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w prestiżowym hotelu

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub umowy zlecenia

  • posiłki pracownicze

  • bogaty pakiet socjalny (grupowe ubezpieczenie na życie, karta multisport, prywatna opieka medyczna)

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

  • szanse rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

Opis stanowiska:

  • realizowanie napraw w pokojach hotelowych oraz usterek we wszystkich działach hotelu

  • wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawa drobnego sprzętu

  • nadzorowanie prac wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • komunikowanie się z Kierownikiem w sprawach technicznych

  • utrzymywanie wyposażenia i powierzonego sprzętu w nienagannym stanie

  • prowadzanie regularnych inspekcji w celu ustalenia zakresu napraw, tworzenia list zakupowych oraz planowania logistyki działań

  • utrzymywanie porządku w dokumentacji oraz jej bieżąca aktualizacja

  • kompleksowa obsługa techniczna obiektu oraz regularne raportowanie do przełożonego

  • wsparcie działu Służby Pięter w realizacji zadań

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (dużym atutem będzie doświadczenie w branży hotelarskiej)

  • umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • dbałość o powierzony sprzęt

  • mile widziane uprawnienia do jazdy samochodem (kat. B) i SEP.

Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami to niezwykłe miejsce!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 867318131