2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Wólka Kosowska
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik techniczny – elektryk konserwator

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wólka Kosowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (instalacje elektryczne, energetyczne, itp.)

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń;

  • rozwiązywanie problemów technicznych;

  • realizacja planu przeglądów zgodnie z obowiązującym harmonogramem i potrzebami;

  • drobne prace montażowe, budowlane, ślusarskie i warsztatowe;

  • usuwanie awarii powierzonych do obsługi instalacji;

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi;

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne;

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości np. hale handlowe, magazyny;

  • uprawnienia energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń;

  • umiejętność samodzielnego diagnozowania przyczyn awarii;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • prawo jazdy kat. B, zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji;

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;

  • przyjazną atmosferę pracy: oraz elastyczne podejście do współpracy;

  • możliwość pracy zmianowej.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Lokalizacja

Wólka Kosowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wólka Kosowska
ID: 819774706