2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Dodane 10 maja 2024

Pracownik szklarni z pomidorami w Holandii (m/k)

Wynagrodzenie

9 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Aktualnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: pracownika szklarniowego.

Zadania:

  • zbiór pomidorów,

  • pielęgnacja (obrywanie liści, regulowanie trosów),

  • sortowanie pomidorów,

  • prace porządkowe w szklarni.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w warunkach panujących w szklarni,

  • posiadanie samochodu w celu dojazdu między zakwaterowaniem a miejscem pracy,

  • obuwie ochronne,

  • sumienność, dokładność,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • pracę bez doświadczenia i znajomości języka obcego,

  • stawkę 13,27 euro/h brutto,

  • dodatki: wakacyjne, urlopowe, za nadgodziny zgodnie z kodeksem pracy,

  • dodatek dla kierowcy,

  • możliwość pracy w nadgodzinach,

  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z Agencją pracy Trenkwalder w Polsce,

  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,

  • zapewnione zakwaterowanie,

  • dodatkowe bezpłatne, prywatne ubezpieczenie zdrowotne podczas pobytu za granicą,

  • dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,

  • wsparcie Koordynatora podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Lokalizacja: Someren (Holandia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Szczegóły pod numerem: 60*******51

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 917408115