2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Toruń
Dodane Dzisiaj o 09:01

Pracownik Sprzątający/Sprzątaczka do biura

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym producentem i dostawcą artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy. Produkty TZMO SA powstają w oparciu o nowoczesne technologie dostępne na świecie.

Obecnie  poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Pracownik Sprzątający/Sprzątaczka

Miejsce pracy: Toruń, ul. Żółkiewskiego 20/26

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie czystości powierzonych pomieszczeń biurowych,

  • monitorowanie stanów magazynowych środków chemicznych i innych materiałów wykorzystywanych na danym stanowisku pracy.

NASZE WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • staranność, skrupulatność, precyzyjność, dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy, samodzielność,

  • gotowość do pracy na jedną zmianę w godzinach 13:00 - 21:00,

  • mile widziane doświadczenie w zakresie sprzątania powierzchni biurowych.

TO OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do oferowanego stanowiska pracy,

  • liczne i korzystne benefity m.in. ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, pracowniczy program emerytalny, karta sportowa, dofinansowanie żłobków i przedszkoli,

  • przyjazną atmosferę,

  • współpracę z profesjonalistami.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony:www.tzmo-global.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 891846527