2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Czernichów
Dodane 09 maja 2024

Pracownik sklepu spożywczego, obsługa klienta, Sklep Słoneczko

Lokalizacja

Czernichów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer - sprzedawca do pracy w sklepie spożywczym.

  • Sklep Słoneczko, ul. Wadowicka 32, 32-070 Czernichów

OFERUJEMY:

Umowę o pracę / Umowa zlecenie

Stabilne zatrudnienie

Miłą atmosferę i odpowiedzialną pracę w zgranym zespole

OCZEKUJEMY/ZADANIA:

Obsługi Klienta zgodnie z standardami firmy

Fachowego doradztwa w zakresie doboru produktów

Dbanie o wizerunek sklepu

Przyjmowanie dostaw towarów handlowych

Ekspozycja towarów handlowych

Rozliczenie sprzedaży

Obsługi systemu kasowego

POSZUKUJEMY :

Ludzi komunikatywnych o wysokim poziomie kultury osobistej, rzetelnych i zaangażowanych

Pozytywnie nastawionych na pracę

Mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu

Lokalizacja

Czernichów,

Małopolskie

Małopolskie, Czernichów
ID: 909309290