2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Małopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Kraków
  6. E-commerce (handel internetowy) - Bieżanów-Prokocim
Dodane 13 maja 2024

Pracownik sklepu internetowego e-Commerce - biurowo magazynowy

Wynagrodzenie

4 600 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą nadwyżek z największego na świecie sklepu internetowego, co sprawia, że nasz asortyment jest niezwykle bogaty i różnorodny. Poszukujemy osoby do pracy na magazynie i w biurze - bez względu na płeć.

Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja Kraków ul. Półłanki

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień

  • Kontrola ilościowa i jakościowa produktów

  • Pakowanie produktów z dbałością o najwyższe standardy jakości

  • Współpraca z innymi działami w celu terminowej realizacji zamówień

  • Praca ze skanerem

  • Drobne prace magazynowe i utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Uśmiechnięte i pogodne podejście do życia

  • Umiejętność utrzymania porządku

  • Duże zaangażowanie i chęć do nauki

  • Systematyczność, organizacja pracy oraz punktualność

  • Szybkość uczenia się i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność w ustalonych godzinach

  • Umiejętność pracy w zespole oraz wzajemny szacunek i pomoc

Oferujemy:

  • praca zmianowa, od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin 6:00 -22:00

  • stabilne zatrudnienie (umowy zlecenie),

  • pracę w młodym zespole w rozwijającej się firmie,

  • wdrożenie na stanowisko pracy,

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 907779169