2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Mokotów
Dodane 15 maja 2024

Serwis sprzątający obiektu medycznego na Mokotowie w godz. 19.30-23.30

Wynagrodzenie

3 100 - 3 430 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Pakar Service jest innowacyjnym przedsiębiorstwem wykorzystującym szereg nowoczesnych rozwiązań pozwalających na wprowadzenie nowego wymiaru jakości do sektora branży usług porządkowych dla biznesu. Jakość jest dla nas najważniejsza!

Oferujemy pracę w ekipie sprzątającej obiekt medyczny.

Zapraszamy do współpracy również emerytów i młodzież, której zatrudnienie jest dofinansowane przez Państwo.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Bobrowiecka;

Oferujemy:

  •   pracę od zaraz od poniedziałku do niedzieli w godzinach 19:30-23:30 (grafik do uzgodnienia z kierownikiem),

  • umowę zlecenie z wynagrodzeniem od 3100 do 3430zł brutto w zależności od ilości przepracowanych godzin w mieisącu

  • ·odzież roboczą i środki ochrony osobistej,

  • wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15-tego każdego miesiąca,

  • ·profesjonalne narzędzia pracy i środki czystości,

  • · wsparcie kierownika w obiekcie,

  • ·  miłą i życzliwą atmosferę w miejscu pracy;

Obowiązki:

utrzymanie czystości w placówce medycznej - sprzątanie gabinetów lekarskich, opróżnianie worków na śmieci, dezynfekcja sanitariatów i uzupełnianie środków czystości;

Wymagania:

  • ·        dyspozycyjność

  • ·        komunikatywna znajomość języka polskiego oraz nadany numer PESEL w przypadku obcokrajowców,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • dobra sprawność fizyczna i kultura osobista,

  • · doświadczenie w usługach sprzątania,

Etapy procesu rekrutacji:

·        rozmowa telefoniczna z rekruterem (10 minut),

·        spotkanie osobiste z kierownikiem lub brygadzistą i poznanie obiektu (30-45 minut),

·        decyzja i informacja zwrotna dla kandydata zaraz po spotkaniu;

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie aktualnego CV z poniższą klauzulą RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych publicznych). Dz. Urz., UE L Nr 119, s. 1 w celach realizacji zadań związanych z zatrudnieniem. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w/w celach jest Pakar Service Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Postępu 21A 02-676 Warszawa."

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 911231710