2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Gliwice
  6. Sprzątanie - Trynek
Dodane 13 maja 2024

Pracownik Serwisu Sprzątającego w ośrodku sportowym w Gliwicach

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik Serwisu Sprzątającego

Główne obowiązki:

  • Sprzątanie i utrzymanie czystości:

Codzienne utrzymanie czystości na powierzonych obszarach, takich jak biura, korytarze, łazienki, pomieszczenia socjalne, czy kuchnie.

Odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzu, czyszczenie powierzchni mebli oraz innych elementów wyposażenia.

  • Zbieranie i usuwanie odpadów:

Regularne zbieranie i usuwanie śmieci.

Segregacja odpadów zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Współpraca z ekipą ds. utylizacji odpadów w celu właściwego usuwania odpadów.

  • Utrzymanie zapasów środków czystości:

Monitorowanie poziomu zapasów środków czystości i zgłaszanie potrzeb zakupowych.

Skuteczne korzystanie z dostępnych środków, aby zapewnić optymalną efektywność prac sprzątających.

  • Prace dodatkowe:

Wykonywanie prac dodatkowych, takich jak mycie okien, czyszczenie dywanów, dezynfekcja powierzchni, w zależności od potrzeb.

  • Raportowanie usterek:

Zgłaszanie ewentualnych usterek lub potrzeb konserwacyjnych w pomieszczeniach oraz informowanie przełożonych o wszelkich problemach związanych z czystością.

  • Współpraca z zespołem:

Efektywna współpraca z innymi pracownikami serwisu sprzątającego w celu skoordynowanego wykonywania obowiązków.

Komunikacja z użytkownikami obiektu w celu zrozumienia specyficznych potrzeb dotyczących sprzątania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika serwisu sprzątającego będzie mile widziane, ale nie jest konieczne.

  • Umiejętność obsługi podstawowych środków czystości i sprzętu sprzątającego.

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa pracy.

  • Samodzielność w organizacji pracy i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Komunikatywność i gotowość do pracy w zespole.

  • Sprawność fizyczna, umożliwiająca wykonywanie prac sprzątających.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 894207642