2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
Dodane 20 maja 2024

Pracownik serwisu - ślusarz /spawacz- mechanik

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PTM Polska sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, zajmująca się dystrybucją, serwisem przyczep i naczep ciężarowych oraz produkcją systemów szybkiego załadunku pojazdów poszukuje pracownika do Działu Serwisu i Gwarancji na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Naprawa i serwis naczep i przyczep ciężarowych,
  • Diagnostyka i analiza usterek, uszkodzeń naczep i przyczep ciężarowych,
  • Spawanie naczep, konstrukcji oraz podwozia naczep i przyczep,
  • Serwisowanie oraz przygotowywanie naczep i ciężarówek do jazdy - naprawa i diagnoza zawieszenia, szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych etc.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako spawacz (stal i aluminium),
  • Uprawnienia (certyfikat, książeczka spawacza) na spawanie metodą MAG,
  • Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Mile widziana znajomość budowy naczep,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Sumienność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej firmie działającej na rynku międzynarodowym;
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • Czynny udział w nowatorskich projektach,
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. firmowy system lunchowy,
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe – również szkolenia zagraniczne,
  • Ciekawe zadania i wyzwania w innowacyjnym środowisku pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt poprzez przesłanie za pośrednictwem portalu CV wraz z poniższą Klauzulą zgody o przetwarzaniu danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest PTM Polska sp. z o. o.. z siedzibą w Łodzi, ul. Zgierska 250/252. Administrator Danych nie wyznaczył Inspektora Danych Osobowych. Wszelkie sprawy dotyczące danych osobowych można kierować na e-mail: biuro[at]ptmtrade.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy na jakie Pan/Pani aplikował/a i do czasu cofnięcia przez Pani/Pana zgody i tylko w zakresie w jakim udzielono zgody i nie dłużej niż 6 miesięcy w celu przyszłych rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 775930473