2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Sekretariat, recepcja
  5. Sekretariat, recepcja - Wielkopolskie
  6. Sekretariat, recepcja - Poznań
  7. Sekretariat, recepcja - Jeżyce
Dodane 07 maja 2024

Pracownik sekretariatu - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Makropol sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik Sekretariatu

Miejsce pracy – Poznań

Firma działająca w branży od blisko 30 lat świadczy pełen zakres usług w zakresie bezpieczeństwa obiektowego w tym instalacje, ochrona fizyczna i monitoring oraz kompleksowe sprzątanie obiektów.

Obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu,

  • dbanie o właściwy obieg dokumentów (obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej), obsługa centrali telefonicznej i maila firmowego,

  • przyjmowanie i obsługa gości Firmy (przygotowywanie kawy, herbaty itp.),

  • monitorowanie stanu zaopatrzenia biura, zamawianie artykułów spożywczych, biurowych oraz zbieranie zamówień na pozostałe zakupy,

  • codzienna współpraca z przełożonym,

  • prowadzenie wskazanych rejestrów, korespondencji, umów, delegacji, upoważnień.

Wymagania:

  • wykształcenie min ogólnokształcące,

  • dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Doskonalą lokalizację w centrum Poznania,

  • Po okresie próbnym możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia medycznego oraz kartę Multisport.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 916634660