2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kosztowo
Dodane 13 maja 2024

Pracownik rozbiórki aut - Stacja Demontażu Pojazdów

Wynagrodzenie

3 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kosztowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska

Stacja Demontażu Pojazdów "SCRABCAR - KASACJA POJAZDÓW" poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik rozbiórki aut.

Opis stanowiska pracy:

  • demontaż części samochodowych;

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej;

  • znajomość części samochodowych;

  • umiejętność prowadzenia samodzielnego stanowiska pracy;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • utrzymywanie czystości stanowiska pracy;

  • dbanie o powierzone narzędzia;

Oferujemy:

  • stabilną pracę na pełen etat;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • pracę w młodym, energicznym zespole;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres mailowy, osobiście w biurze Kosztowo 86e, 89-300 Kosztowo lub przez portal OLX.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kosztowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kosztowo
ID: 741825022