2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Śródmieście
Dodane 02 maja 2024

Pracownik recepcji z językiem ukraińskim, rosyjskim, białoruskim

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Centrum Medyczne mieszczące się w dwóch lokalizacjach na Powiślu oraz Pradze Południe zatrudni pracownika recepcji z językiem ukraińskim, rosyjskim i białoruskim.

Obowiązki:

  • Udzielanie informacji pacjentom dotyczących wizyt oraz dostępnych procedur medycznych

  • Obsługa telefoniczna, mailowa i osobista, zapewniająca profesjonalną komunikację z pacjentami oraz zespołem medycznym

  • Rejestracja wizyt, zarządzanie dokumentacją medyczną

  • Obsługa administracyjna związana z funkcjonowaniem recepcji

  • Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia efektywnej obsługi pacjentów

Wymagania:

  • Umiejętność płynnej komunikacji w języku polskim, ukraińskim, rosyjskim, białoruskim (w mowie i piśmie)

  • Komunikatywność, uprzejmość i zdolności interpersonalne

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku i co najmniej jedna sobota w miesiącu

Mile widziane:

  • Status studenta

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub na stanowisku recepcji

Oferujemy:

  • Pracę w trybie zmianowym od poniedziałku do soboty

  • Umowę zlecenie i atrakcyjną stawkę godzinową

  • Elastyczny grafik

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony zespołu

  • Pracę w dynamicznym zespole w rozwijającym się centrum medycznym

  • Rabaty na usługi medyczne realizowane w centrum

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 914377565