2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bełchatów
Dodane 15 maja 2024

Pracownik punktu lombardowego - Skoczek

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Pracownik Lombardu - Skoczek

Zapewniamy stałą pracę - umowę o pracę/umowę cywilnoprawną - zależnie od oczekiwań pracownika.

Praca w systemie 12 godzinnym - również w weekendy

Elastyczny grafik

Możliwość późniejszego przejścia na stały punkt.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w zgranym, profesjonalnym zespole

• Pakiet bezpłatnych szkoleń – przygotowujących do roli specjalisty w naszej firmie /m.in.: szkolenie złotnicze/,

• Atrakcyjny system wynagradzania

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta,

• Zachowanie odpowiednich standardów na stanowisku pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

• Wysokiej motywacji do pracy, Biegłej obsługi komputera

Prawo jazdy kat. B - oraz własnego samochodu

• Zaangażowania, sumienności,

• Dyspozycyjności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy OLX

Chcesz dowiedzieć się o nas czegoś więcej?

Zapraszamy na WWW.LOOMBARD.PL

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z 290 - pokaż numer telefonu - 7r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 792873085