2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Pinczyn
Dekpol Steel Sp. z o.o.
Dodane 09 maja 2024

Pracownik Przygotowania Produkcji Dekpol Steel

Wynagrodzenie

23,50 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pinczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dekpol Steel sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik przygotowania produkcji

Twój zakres obowiązków:

·       obsługa różnych maszyn i narzędzi produkcyjnych,

·       bieżąca obsługa linii produkcyjnej,

·       przestrzeganie norm jakości,

·       utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • komunikatywność, otwartość i bardzo dobra organizacja pracy,

  •  chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • uprawnienia na obsługę suwnic, wózków widłowych, podnośników.

Pracując u nas zyskasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w produkcji łyżek i osprzętu do maszyn budowalnych,

  • wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom oraz system premiowy,

  • pełne wsparcie w procesie adaptacji,

  • szeroki pakiet benefitów:

- prywatna opieka medyczna,

- grupowe ubezpieczenie na życie (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

-pakiet Multisport (w ramach pakietu są wejścia na basen, siłownie i inne możliwości aktywności fizycznej) . Również dla najbliższych członków rodziny.

  • pracę w rozwijającym się zespole oraz w przyjaznej atmosferze

Lokalizacja

Pinczyn,

Pomorskie

Pomorskie, Pinczyn
ID: 863682433