2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Sieradz
Dodane 09 maja 2024

Pracownik produkcyjny stolarni pakowanie mebli w paczki

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sieradz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VBM Sp. z o.o. poszukuje pracownika produkcyjnego do zakładu mieszczącego się w Sieradzu Męka. Dział pakowania.

Zakład zajmuje się produkcją drewnianych mebli dziecięcych.

Zakres zadań w zależności od stanowiska:

  • pakowanie mebli

  • obsługa podstawowych narzędzi typu: bandownica, dyspenser itd.

  • przygotowywanie elementów do pakowania

  • inne prace produkcyjne

Stawka uzależniona jest od doświadczenia. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Praca jednozmianowa pon-pt w godzinach 7-15.

Lokalizacja

Sieradz,

Łódzkie

Łódzkie, Sieradz
ID: 769526853