2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Dodane 29 maja 2024

Pracownik Produkcyjny - Operator Wtryskarki

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AiFO COMPONENTSjesteśmy trzecią pod względem wielkości firmą w Europie

zajmującą się produkcją i dystrybucją komponentów do urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - OPERATOR WTRYSKARKI

- PRACA NA PRODUKCJI -

Szukamy osób zaangażowanych, wykazujących się dużą skrupulatnością oraz chętnych do rozwoju

osobistego. Jeśli nie lubisz rutyny i motywują Cię wyzwania, to dołącz do nas!

ZADANIA NA STANOWISKU:

-  Realizację procesu produkcyjnego wtryskiwania zgodnie z instrukcjami i planem produkcji.

-  Nadzór nad produkowanym wyrobem zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi.

-  Przezbrajanie maszyn, ustawianie i utrzymanie na ustalonym poziomie nastawów maszyn.

-  Dbanie o stan techniczny maszyny, usuwanie awarii oraz prowadzenie działań prewencyjnych.

-  Prowadzenie dokumentacji oraz generowanie raportów podsumowujących zakończenie produkcji.

-  Dbanie o maksymalne wykorzystanie surowca – ekonomika produkcji.

CZEGO OCZEKUJEMY?

-  Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

-  Zdolność do pracy zmianowej (zmiany 12 godzinne).

-  Umiejętności czytania rysunków technicznych i posługiwania się narzędziami pomiarowymi.

-  Samodzielności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy.

-  Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

-  Umiejętności techniczne w zakresie automatyki, robotyki będą dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

-  Umowa o pracę - stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

-  Przejrzysta ścieżka kariery oparta na Twoim potencjale, wiedzy i kompetencjach.

-  Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia oraz pomoc doświadczonych specjalistów,

którzy są gotowi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

-  Wyjazdy i spotkania integracyjne, które pozwolą na lepsze poznanie się i zgranie zespołu.

-  Atrakcyjne benefity (pakiet ubezpieczeniowy dla Ciebie i członków Twojej rodziny, karta MultiSport, itp.)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o aplikowanie poprzez wskazany link

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 918489611