2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Ostrów Wielkopolski
ZAP MECHANIKA
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcyjny / Operator maszyn

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC zgodnie z wytycznymi przełożonego,

  • Kontrola jakości wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, itp.).

  • Bieżąca dbałość o czystość maszyn i narzędzi.

  • Przygotowywanie i montaż narzędzi niezbędnych do obróbki.

  • Ustawianie i mocowanie obrabianych detali na maszynie.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność obsługi prostych narzędzi pomiarowych.

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC mile widziane

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 915251220